معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی با بیان اینکه سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ساعت ۱۵ یکم فروردین در رواق امام خمینی حرم رضوی برگزار می‌ شود، گفت: متن سخنرانی معظم‌ له در کمتر از ۲۴ ساعت منتشر می‌ شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از فارس، سید جلال حسینی ظهر امروز دوشنبه، در نشست خبری برنامه‌ های ایام نوروز حرم مطهر رضوی گفت: مشهد افتخار بزرگ میزبانی هر ساله از قدوم رهبر معظم انقلاب را دارد و امسال نیز در طلیعه بهار و آغاز سال جدید مردم شریف مشهد و زائران حرم رضوی بار دیگر بیعتی مجدد با بزرگ پرچمدار انقلاب اسلامی انجام می‌دهند.

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی افزود: امسال گردهمایی بزرگ عاشقان ولایت و امامت و بیعت با مقام معظم رهبری در روز نخستین روز فروردین ماه 94 و در ساعت 15 در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مراسم در 50 نقطه از اماکن حرم به صورت زنده پوشش داده می‌شود، گفت: سخنرانی مقام معظم رهبری همچنین برای زائران غیرایرانی به دو زبان عربی و اردو در رواق‌های دارالمرحمه و غدیر پخش می‌شود.

حسینی تصریح کرد: متن سخنرانی رهبر معظم انقلاب در کمتر از 24 ساعت به زبان فارسی منتشر شده و در نخستین فرصت نیز متن سخنان ایشان به چهار زبان عربی، انگلیسی، اردو و آذری منتشر می‌شود.

35112_231
تاریخ: جمعه 29 اسفند 1393  10:55 AM