به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز، حجت الاسلام کمال الدین خداداده مصادف با سالروز شهادت شهید عجمیان چهارشنبه ۱۰ آبان با حضور در منزل این شهید والامقام گفت: بصیرت و معرفت شهید روح الله عجمیان برگرفته از تفکر مسجدی است.

رئیس ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور طی قدردانی از خانواده این شهید والامقام افزود: قدردان فداکاری و روحیه ایثارگری شهید روح الله عجمیان هستیم؛ جوانی که با از خودگذشتگی و ایثار مدافع امنیت وطن شد. 

وی خطاب به پدر این شهید والامقام اظهار کرد: بصیرت و ولایتمداری شهید روح الله عجمیان حاصل تربیت موفق و اسلامی در محیط خانواده سالم و دینی است.

حجت الاسلام خداداه یاد و خاطره شهداء و فداکاری آنان را مهم خواند و تصریح کرد: شهداء مدافع امنیت الگویی شاخص و ممتاز برای تمامی آحاد مردم جامعه به ویژه جوانان هستند از این رو باید مکتب تفکری دینی آنان را مورد توجه قرار داد. 

رئیس ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور خاطرنشان کرد: امنیت و اقتدار امروز کشور مرهون خون های ریخته شده جوانانی همانند شهید روح الله عجمیان و آرمان علی وردی هااست که با درک موقعیت اجتماعی و سیاسی به موقع در صحنه حاضر می شوند و با فداکاری و از خودگذشتگی از آرمان های دینی و ایمانی پاسداری می کنند. 

4265802
تاریخ: سه شنبه 9 آبان 1402  1:21 PM