اجتماع بزرگ خانوادگی «سلام فرمانده» پنجشنبه ۵ خرداد در ورزشگاه صد هزار نفری آزادی با حضور باشکوه خانواده‌ها، دهه هشتاد و نودی‌ها برگزارشد. برگزاری این مراسم باشکوه بازتاب‌های فراوانی در فضای مجازی داشته است.

واکنش کاربران به غوغای دهه هشتادی و نودی‌ها در اجتماع باشکوه «سلام فرمانده»

 اجتماع بزرگ خانوادگی «سلام فرمانده» پنجشنبه ۵ خرداد در تهران و در ورزشگاه صد هزار نفری آزادی با حضور باشکوه خانواده‌ها و دهه هشتادی و نودی‌ها برگزارشد.

این مراسم با اجرای نماهنگ «مداد رنگی» توسط عبدالرضا هلالی، اجرای نماهنگ «ای لشکر صاحب زمان آماده ایم باش» توسط حسین طاهری و اجرای نماهنگ «سلام فرمانده» توسط ابوذر روحی به اتمام و در پایان دعای فرج توسط حاضران با چشمانی اشکبار قرائت شد.

برگزاری این مراسم باشکوه بازتاب‌های فراوانی در فضای مجازی داشته است.

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود نوشت:


محسن مهدیان نیز با اشاره به جو سالم ورزشگاه در حین برگزاری مراسم سلام فرمانده نوشت:


عبدالله گنجی نیز توئیت کرد:


در همین رابطه بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار پیام‌هایی به این مراسم واکنش نشان داده‌اند که برخی از این‌ واکنش‌ها پیش روی شماست.

 

 

 

 

 

 

 

 

▪️ اون موقع هایی که آهنگای نجس ساسی رو که بخش عظیمیش محتوای جنسی و +۱۸ عه به خورد بچه ها میدید، اسمش شست و شوی مغزی نیست؛ ولی ما برا امام‌ زمان میگیم #سلام_فرمانده اسمش شست و شوی مغزیه؟؟!!
💬 سید ارشیا نظام الدینی

▪️ سالومه جان این فقط یه سرود و عرض ارادت به امام زمان بود اینگونه داغونتون کرده، آقایمان ظهور کند خواهید دید این لشکر چه بلایی سر شما بهایی ها و اربابان صهیونیستتان  خواهند آورد، یاواش یاواش!
#سلام_فرمانده
💬 فربُد ابراهیمی

 

▪️ برای کسایی که مراسم #سلام_فرمانده رو ندیدن باید بگیم چند بار از حادثه آبادان یاد شد و مردم با چشمای خیس برای کسایی زیر آوارن دعا کردن..
💬 سـیـّد مـنـصـور مـوسـوی

 

 

▪️ این دهه نودی ها که الان دارن #سلام_فرمانده رو اجرا میکنن، همون اطفالی هستند که با شیرخوارگان حسینی بزرگ شدند.
ان شاءالله آقا به دعای این بچه های معصوم بیان...
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
💬 وحید تقوی

 

▪️ بازیگران اصلی اجتماع باشکوه امروز ورزشگاه آزادی خود مردم بودند. همین مردمی که همه از جامعه‌شناس و روشنفکر و اصلاحطلب و بهاری و عدالت‌خواه، شعارش را می‌دهند.امّا هر کدام به اقتضای کار خود، اینها را نادیده می‌گیرند.
کارگردانش هم انشاالله خود امام زمان(عج) بوده باشند.
#سلام_فرمانده
💬 محمدجواد محمدزاده

 

 

 

 

 

 

14010306000226_Test_PhotoN
تاریخ: پنجشنبه 5 خرداد 1401  1:43 PM