به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از الکفیل، با فرارسیدن ماه شعبان المعظم، کربلای معلی شاهد جشن های باشکوه به مناسبت میلاد امام حسین(ع)، امام سجاد(ع) و حضرت اباالفضل العباس(ع)  و میلاد صاحب الزمان حجت بن الحسن عسکری(عج) است و فضای بین الحرمین مملو از شادی و شعف است.

«علاء عماد بدر الیاسری» مسئول واحد رسانه در بخش بین الحرمین گفت: فضای بین الحرمین برای استقبال از جشن های این ماه معظم آماده شده است. به طوری که نمادهای زینت و شادی در سراسر بین الحرمین دیده می شود.

الیاسری افزود: مسئولان بین الحرمین اطراف بیرونی حرم اباالفضل العباس تا حرم برادرش امام حسین(ع) را تزیین و چراغانی کردند و تابلوهای نوری رنگی که نورشان بین الحرمین را پوشانده است، نصب کردند.

وی ادامه داد: 30 پارچه نوشته به اندازه یکسان نیز در مکان های مختلف بین الحرمین نصب شده است. روی این پارچه ها گفته ها و سخنان ائمه اطهار(ع) درباره اهمیت این مناسبت ها و شخصیت هایی که میلادشان در این ماه مبارک است، نوشته شده است. این پارچه نوشته ها به روشی زیبا و هنری و متناسب با محیط اطراف آن نصب شده است. این پارچه نوشته ها به طور مساوی در بین الحرمین تقسیم شده است و بین چراغ برق ها قرار گرفته است.

بخش بین الحرمین برنامه خدماتی، امنیتی و بهداشتی را متناسب با شرایط کنونی آماده کرده است و تلاش می کند تا بهترین خدمات را به زایران ارایه کند.

IMG13135710
تاریخ: سه شنبه 26 اسفند 1399  12:49 AM