همراهان صمیمی مسجد

سلام علیکم

با عرض تسلیت سالروز شهادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا(س) به اطلاع می رساند؛ همه ساله در چنین روزی خیل مشتاقان و محبین حضرت زهرای اطهر،  بمنظور تعظیم شعائر و تکریم مقام  بی بی دوعالم در میعادگاه مسجد حضرت موسی ابن جعفر(ع) اجتماع می کردند.
نمازگزاران، امام جماعت، امناء و خادمین هیات محبان الحسین(ع) مفتخرند که به تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری و مراجع معزز تقلید، بمنظور  رعایت دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و عدم برگزاری اجتماع غیر ضرور در این ایام سخت به سهم خود قدمی هایی هر چند ناچیز در جهت کمک به کادر درمان و شکست زنجیره ویروس منحوس  کرونا برداشتند.
به لطف الهی و مدد بانیان معزز و با تلاش بسیجیان و خادمین این بیت الله، علیرغم عدم برگزاری نماز جماعت، مسجد همواره فعال بوده و از  ابتدای سال ۹۹ تاکنون ۹ مرحله بسته معیشتی،  بین ۴۵۰ تا ۵۰۰ خانوار  آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع و در پاره ایی موارد، هزینه های درمان مبتلایان نیز پرداخت شده است.
انشاالله به برکت بی بی دوعالم و مساعدت خیرین، بزودی هزینه  اطعام و اقامه عزای سالروز شهادت حضرت صدیقه کبری بین محرومین تحت پوشش توزیع خواهد شد.
برای یادآوری عرض می شود فعلا به دلیل قرار گرفتن تهران در وضعیت زرد کرونایی، نماز جماعت مغرب و عشاء در کمتر از ۳۰ دقیقه با رعایت پروتکل های بهداشتی و الزام همراه داشتن ماسک اقامه می گردد.
روابط عمومی مسجد موسی ابن جعفر علیه السلام

WhatsApp Image 2019-09-01 at 22
تاریخ: یکشنبه 28 دی 1399  1:32 PM