به گزارش خبرنگار گروه مسجد و کانون های  مساجد خبرگزاری شبستان، مهلت ارسال اثر به  جشنواره ایده های مسجدی(فام هفتم) تا 20 دی ماه 98 اعلام شد.

 

این فراخوان در محورهای نقش مسجد در بهبود سلامت اجتماعی، نقش مسجد در ایجاد نشاط معنوی و امیدآفرین،نقش مسجد در تسریع جهاد علمی، نقش مسجد در نهادینه کردن اخلاق اسلامی در جامعه، نقش مسجد در ارایه سبک زندگی ایرانی اسلامی، نقش مسجد در ایجاد روحیه مقاومت و افزایش عزت ملی، نقش مسجد در تحقق عدالت و مبارزه با فساد، نقش مسجد در رونق تولید و شکوفایی اقتصاد کشور، نقش مسجد در بهبود سلامت اجتماعی، نقش مسجد در امید آفرینی، نقش مسجد در تشکیل دولت جوان حزب اللهی و نقش مسجد در ایجاد نشاط معنوی از محورهای فراخوان ایده های مسجدی است.

 

نقش مسجد در نهادینه کردن اخلاق اسلامی، نقش مسجد در تسریع جهاد علمی، نقش مسجد در ارایه سبک زندگی ایرانی اسلامی، نقش مسجد در ایجاد روحیه مقاومت و افزایش عزت ملی، نقش مسجد در تحقق عدالت و مبارزه با فساد، نقش مسجد در رونق تولید از دیگر محورهای فراخوان ایده های مسجدی است.

 

علاقه‌مندان می توانند آثار خود را در قالب مقاله، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، فیلم کوتاه، مستند و پوستر به مرکز رسیدگی به امور مساجد ارسال کنند. 

 

مهلت ارسال آثار به این فراخوان پیش از این تا 15 دی ماه سال جاری اعلام شده بود که  در آخرین تمدید، مهلت ارسال آثار به 20 دی ماه 98 افزایش یافت.

 

 به ۳۰ نفر از برگزیدگان کمک هزینه سفر به اعتاب مقدسه اهدا می شود.

IMG14562703
تاریخ: یکشنبه 5 آبان 1398  1:18 PM