امام رضا عليه السّلام فرمود: كسى كه ياد آور مصيبت ما شود و براى ستم ‏هایى كه در حق ما شده گريه كند، درجه وى فرداى قيامت نظير درجه ما خواهد بود. كسى كه متذكر مصيبت ما گردد و گريان شود و ديگران را هم گريان كند، چشم وى در آن روزى كه همه چشم‏ ها گريانند گريان نخواهد بود. اگر كسى در مجلسى بنشيند كه امر دين ما خاندان در آن زنده و تقويت شود، قلب او در آن روزى كه همه قلب‏ها مى‏ ميرند نخواهد مرد. (امالی صدوق) (بحار الانوار ج 44)


به اطلاع محبان سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) می رساند:
خادمین هیات محبان الحسین(علیه السلام) در دهه اول محرم افتخار میزبانی یاران با صفای مسجد حضرت موسی ابن جعفر علیه السلام را دارند.
به لطف خدا و عنایت اهل بیت عصمت و طهارت، زیارت عاشورا از شب اول محرم، بعد از اقامه نماز عشاء، با نوای دل نشین برادر حاج اکبر ریاحی به نیابت از شهدا و یاران سفرکرده قرائت می شود.

همچنین در پنج شب اول محرم از ساعت ۲۱:۳۰ با کلام فاخر استاد اعتماد و روضه دل نشین برادر خلجی، عزاداری پیرغلامان و جوانان هیات محبان الحسین علیه السلام در حسینیه مسجدموسی ابن جعفر علیه السلام (ویژه برادران)برگزار می شود.
برابر سنت دیرینه عاشقان حسینی، ازشب ششم با عزیمت هیات به مساجد، تکایا و بیت معظم شهدا،جلوه ایی دیگر از اقامه عزای حسینی را شاهد خواهیم بود.
خواهران محترم نیز همانند سه دهه گذشته مجلس عزای سالار شهیدان را از ساعت۱۰صبح در دهه اول محرم برپا می نمایند.
مقدم شما، خانواده گرامی و نونهالان عزیزتان را که نشان دلداگی عزیز حضرت زهرا(سلام الله علیها) را بر سینه دارید، گرامی می داریم.
روابط عمومی مسجد موسی ابن جعفر علیه السلام و هیات محبان الحسین علیه السلام

سلام
تاریخ: جمعه 16 شهریور 1397  1:38 PM