به گزارش روابط عمومی مسجد موسی ابن جعفر علیه السلام ، همزمان با ولادت با سعادت پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و میلاد رئیس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق علیه السلام، جلسه ائمه جماعات مساجد منطقه هفت تهران با حضور نمایندگانی از سازمان امور مساجد در مسجد موسی ابن جعفر علیه السلام برگزار شد.

در این مراسم که به میزبانی حجة الاسلام عظیمی برگزار شد استاد ندایی با تلاوت آیاتی از کلام الله  مجید حاضران را به فیض رساندند و در ادامه برادر ریاحی به مناسبت هفده ربیع الاول مدیحه سرایی نمودند.

سپس آقای عظیمی گزارشی از فعالیت ها و برنامه های فرهنگی مسجد ارائه نمودند و در ادامه ائمه محترم جماعات و سایر مدعوین در این جلسه به تشریح  اهم مسایل و مشکلات مساجد و راه های جذب جوانان پرداختند.


 

در پایان مراسم برادر حاج حمید افشار با بیان خاطره ای از حجة الاسلام حاج آقای مظلوم امام جماعت مسجد مالک اشتر که در سال  1370 از مسئولین وقت امور مساجد بودند؛ از اعتماد ایشان به جوانان بسیجی این مسجد و پذیرفتن و معرفی آنان به عنوان هیات امناء به امور مساجد و پیگیری و اخذ حکم آنان به عنوان یک حرکت تاثیر گزار در روحیه جوانان بسیجی این مسجد یاد کردند که هنوز برکات آن ادامه دارد.

ایشان توجه و اعتماد به جوانان و بسیجیان و مشارکت آنان در امور مسجد را از ویژگی های اداره این مسجد دانست و با اشاره به نقش این جوانان در نوسازی بنای مسجد موسی ابن جعفر علیه السلام موفقیت این پروژه بزرگ را مرهون مدیریت جهادی و تفکر بسیجی دانست.

رئیس هیات امناء مسجد درادامه به ویژگی های این مسجد از جمله استفاده مناسب از ابزارهای نوین در اطلاع رسانی و تبلیغات اشاره نمود و سامانه ارسال پیامک و سایت مسجد را به عنوان نمونه های این موضوع برشمرد. ایشان با اشاره به درج مصوبات هیات امناء و گزارش های مالی و عملکردی فصلی و نوبه ای در سایت مسجد شفافیت و سرعت در اطلاع رسانی را ازخصوصیات مهم و اعتماد آفرین این روش دانست.

 

تاریخ: جمعه 4 بهمن 1392  1:40 PM