نقی خیر آبادی

همۀ انسانها می میرند ولی شهیدان این سرنوشت همگانی را به بهترین شکل و بهترین وجه سپری کردند. مرگ شهدا تاجرانه و توأم با سود است. وقتی که قرار است این جان برای انسانها نماند چه بهتر در راه خدا این رفتن انجام گیرد.

                                                                                                   (رهبر کبیر انقلاب)

 بسیجی مؤمن و آگاه، محب و مداح اهل بیت علیهم السلام شهید نقی خیر آبادی هجرت کرد و برای ادامه دهندگان راهش اسوه ای حسنه شد.

شهید بسیجی نقی خیر آبادی که سر تیم اطلاعات و عملیات لشگر 10 سید الشهدا (ع) و مربی تاکتیک دانشکده علوم و فنون نظامی دانشگاه امام حسین (ع) بود در نهم تیرماه سال 1365 در مهران به شهادت رسید. این شهید عزیز در قسمتی از وصیتنامه ارزشمندش چنین می نویسد:

مسئولیتمان بسیار سنگین است . مسئولیتی که در قبال اسلام و قرآن داریم. مسئولیتی که در قبال شهدا و خانوادۀ شهدا داریم ، شهدایی که از جان و مالشان گذشتند تا اسلام بماند.

مسلمان بودن شرایط دارد . مسلمان آن شخصی است که اسلام به هر چه نیاز دارد و او در توان درد دریغ نکند. یک وقت اسلام به پول احتیاج دارد یک وقت نیز به خون نیاز دارد.

بسیار خوشحالم که بعد از 20 سال عمر توفیق این را یافتم که در صف سربازان امام زمان قرار بگیرم و بسیار خوشحالم که در یک چنین زمانی هستم که خداوند بهشت را خیلی ارزان به فروش گذاشته است.

والسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته

 سلام و رحمت خداوند بر تو ای شهید عزیز