به نام خدا

می خواهم چند کلامی با شما عزیزان درد دل کنم حالا اگر می خواهید اسمش را می توانید وصیتنامه هم بگذارید. چیزی ندارم که به کسی بدهم و کسی هم چیزی از من نمی خواهد از این بابت خیالم راحت است.

 از کسانی که باعث رنج و ناراحتی ایشان شدم تقاضای بخشش می کنم. از پدر و مادر خوب و عزیزم که با رنج های فراوان نهالی را به رشد رساندند فقط می توانم سپاس گزار باشم .  دست تقدیر اجازه نداد تا قطره ای از آن اقیانوس زحمات را تلافی کنم.

از شما می خواهم پس از من گریه و زاری نکنید. حمید جان، تو که با اخلاق و رفتار خوبت و با صبر و بردباریت سر مشق همه هستی، بازهم امیدوارم کاری کنی که کم کم غم و غصه ا ی که من باعث آن شدم از یاد برود (گرچه) می دانم که کار آسانی نیست.امیدوارم در زندگی هم موفق باشی آینده درخشانی در تو می بینم تو بهترین برادر دنیایی.

سعید جان برادر نازنینم امیدوارم با پشتکاری که داری بتوانی بر مشکلات زندگی پیروز شوی از من می شنوی درست را تا آنجا که می توانی ادامه بده. افشین جان به حرف بزرگترها گوش کن امیدوارم در درسها موفق تر از همیشه باشی.

یک چیز دیگر که از شما می خواهم اینست که با هم خوب و خوش و مهربان باشید. دنیا و این زندگی خیلی بی ارزش تر از این است که به خاطر آن، در مدت کوتاهی که با هم هستیم ، قلبهایمان از هم دور باشد  

 خدا نگهدار همه تان باشد

 

 

شهید وظیفه دان در جبهه های حق علیه باطل

 

شهید وظیفه دان (ایستاده نفر اول سمت چپ)
شهید وظیفه دان (نفر اول از سمت چپ)

 

 شهید وظیفه دان (نفر اول سمت چپ)


شهید وظیفه دان (ردیف دوم نفر دوم از سمت راست) 

 

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید وظیفه دان

 

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید وظیفه دان


مراسم تشییع پیکر مطهر شهید وظیفه دان